KADROMUZ

Beyza Sezer

Kurucu ve Genel Müdür

1983 İstanbul doğumludur. 2006 yılında Boğaziçi Üniversitesi, Eğitim fakültesi, Okulöncesi Öğretmenliği bölümünden mezun olmuş, 4 sene sınıf öğretmenliği yapmıştır. 2008 yılında Kanada’da İngilizce Öğretmenliği Sertifikası almış; 2009-2011 yılları arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi, Uygulamalı Psikoloji dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

2012 yılından günümüze özel bir anaokulunun yöneticiliğini üstlenirken, şu ana kadar edindiği deneyimin ışığında 2015 yılı itibariyle de çocukların ve ailelerinin hayalleri üzerine kurulu Minikaryum’ un temellerini atmıştır.

Yeliz Z.Yeniyurt

Kurucu Temsilcisi ve Genel Koordinatör

1975 İstanbul doğumludur. Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler mezunudur.

İTÜ Fen-Edebiyat Fakültesi Pedagoji Bölümünden Öğretmenlik formasyonu almıştır.

1997-2008 yılları arasında sınıf öğretmenliği yapmış, 2008-2015 yılları arasında özel bir anaokulunun eğitim koordinatörlük görevini üstlenmiştir.
2015 yılı itibarıyla Minikaryum Anaokulu’nun kurucu temsilcisi ve genel koordinatörü olmuştur.

Begüm Büyükkeser Arslantaş

Uzman Psikolog

1989 İstanbul doğumludur. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Uzmanlığını Okan Üniversitesi’nde travma üzerine yapmıştır. Tez süreci devam etmektedir.

Tanı ve Tedavi Çalışmalarını güncel DSM-IV kriterlerini baz alarak gerçekleştirmiştir. En son güncellenen zeka ölçüm testi WÇÖZ-IV testinin sayılı uygulayıcılarındandır. Etik Çalışma kuralları çerçevesinde ,Türk Psikologlar derneğinin aktif üyesi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Çiğdem Berk

Sınıf Öğretmeni

1985 İstanbul doğumludur. Üsküdar Anadolu Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi mezunudur. Ardından Marmara Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümünden mezun olmuş, şu anda Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi bölümü son sınıf öğrencisidir.

Nagihan Yağlı

Sınıf Öğretmeni

1987 Çankırı doğumludur. Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümü mezunudur.

Binnaz Aksoy

Sınıf Öğretmeni

1984 İstanbul doğumludur. Mithat Paşa Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü mezunudur. Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi bölümü son sınıf öğrencisidir.Ceylan Cengiz

Sınıf Öğretmeni

1994 Ağrı doğumludur. Sabiha Gökçen Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü mezunudur. Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi bölümü mezunudur.

Esra Pınar Erdoğmuş

Sınıf Öğretmeni

1986 Almanya doğumludur. Almanya’da Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Ön Lisans bölümünden mezun olmuştur. Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği son sınıf öğrencisidir.

Büşra İleri

Sınıf Öğretmeni

1989 İstanbul doğumludur. İstanbul Aydın Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü mezunudur.Saime Akça

Sınıf Öğretmeni

1969 Karabük doğumludur. Erenköy Zihnipaşa Pratik Kız Sanat Okulu Çocuk Gelişimi bölümü mezunudur.Marissa Kurubal

İngilizce Öğretmeni

1989 Amerika, Massachusetts/Boston doğumludur. Northern Essex Community College Kültürel Çalışmalar bölümünden mezun olduktan sonra Massachusetts Lowell Üniversitesi’nde İngilizce Dil Bilimi bölümünü bitirmiştir. CELTA İngilizce Öğretmenliği sertifikası aldıktan sonra, 2011 yılında çocuklarla ve yetişkinlerle İngilizce öğretmenlik kariyerine başlamıştır.

Başak Gökalsın

Seramik ve Sanat Öğretmeni

1989 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Çini İşlemeciliği Bölümünde önlisans, Edebiyat Fakültesi Prehistorya Anabilim Dalında lisans ve Antropoloji Bölümünde yandal yapmıştır. 2010 yılından bu yana çeşitli eğitim kurumlarında çocuklara ve yetişkinlere seramik eğitmenliği yapmaktadır. Aynı zamanda kişisel atölyesi olan Pot Seramikte çalışmalarını sürdürmektedir.

Onuralp Sancaktar

Basketbol-Jimnastik Öğretmeni

1988 İstanbul doğumludur. Işık Üniversitesi Basketbolcularından olan Onur öğretmenimiz, öğrenci-lerimizi hem pota ile tanıştırmakta, hem de basketbol sporunu sevmelerini sağlamaktadır. Öğrencilerimizle keyifli çalışmalar yapmakta, onların eğlenerek spora adım atmalarına katkıda bulunmaktadır.


Hakan Sezgin

Müzik Öğretmeni

1971 İstanbul doğumludur. 14 yıl önce farklı gelişimi olan çocuklarla başlayan müzikle terapi macerası Klinik Psikolog Doç.Dr. Nevin Eracar ile eğitim sürecini devam ettirmiştir. Orff-Shulwerk Eğitim ve Danışmanlık merkezinde müzik ve dans pedagojisi konusunda öğrenme sürecine devam eden Hakan öğretmenimiz uzun yıllardır okul öncesi dönem çocuklarıyla orff çalışmaları yapmaktadır.Renan Yücel

Kindermusik Öğretmeni

1983 İstanbul doğumludur. İstanbul Bilgi Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Sinema bölümünü sanatta yeterlilik lisans derecesi ile tamamlamıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi, Santralistanbul kampüsü bünyesinde bulunan Santralatölye’de çocuk ve yetişkin atölyeleri, ayrıca Santralistanbul kampüsünde gerçekleşen tüm etkinliklerin tasarımı ve organizasyonunu yapan ekipte yer almıştır.
Ocak 2013’ten beri Kindermusik International Lisanslı eğitmenidir. 0-7 yaş çocuklara Kindermusik, müzik ve hareket programı eğitimi vermektedir.