KADROMUZ

Beyza Sezer

Kurucu ve Genel Müdür

1983 İstanbul doğumludur. 2006 yılında Boğaziçi Üniversitesi, Eğitim fakültesi, Okulöncesi Öğretmenliği bölümünden mezun olmuş, 4 sene sınıf öğretmenliği yapmıştır. 2008 yılında Kanada’da İngilizce Öğretmenliği Sertifikası almış; 2009-2011 yılları arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi, Uygulamalı Psikoloji dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

2012 yılından günümüze özel bir anaokulunun yöneticiliğini üstlenirken, şu ana kadar edindiği deneyimin ışığında 2015 yılı itibariyle de çocukların ve ailelerinin hayalleri üzerine kurulu Minikaryum’ un temellerini atmıştır.

Binnaz Aksoy

Okul Müdürü

Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümü mezunudur. 2008 ile 2019 yılları arasında anaokulu öğretmenliği yapmış, 2015 yılında Minikaryum Anaokulu kadrosuna dahil olup 2019-2021 yılları arasında anaokulu genel koordinatörü, 2021 itibariyle anaokulu müdürü olmuştur.

Özge Güvenç

Uzman Psikolog

Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünden bölüm birinciliği derecesi ile 2011 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi içerisinde Erasmus Öğrenci Değişim Programı kapsamında bir dönem Universita Di Torino’da eğitimine devam etmiştir. Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimini ve Ege Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı yüksek lisans programını tamamlamıştır.

2011 yılından bu yana farklı özel okullarda ve kurumlarda okul müdürlüğü ve uzman psikolog pozisyonlarında görev alan Özge Güvenç; çocuk, ergen, çift ve ailelere bireysel danışmanlık vermektedir. 1. ve 2. Düzey Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Filial Terapi, Gottman Çift Terapisi 1. Düzey eğitimlerini tamamlamıştır. Türk Psikologlar Derneği, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ve Öğretmen Ağı’nda farklı projelerde gönüllü çalışmalarını sürdürmektedir.

Mervenur Korkut Adatepe

Sınıf Öğretmeni

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği mezunudur. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Okul Öncesi Eğitimi Yüksek Lisans Programının tez aşamasındadır. MEB onaylı Yaratıcı Drama ve Oyun Terapisi programlarını tamamlamıştır..

Melis Uğurlu

Sınıf Öğretmeni

50. Yıl Cumhuriyet Feridun Tümer Çok Programlı Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden ve Üsküdar Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünden mezundur.
Büşra İleri

Sınıf Öğretmeni

1989 İstanbul doğumludur. İstanbul Aydın Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü mezunudur.


Saime Akça

Sınıf Öğretmeni

1969 Karabük doğumludur. Erenköy Zihnipaşa Pratik Kız Sanat Okulu Çocuk Gelişimi bölümü mezunudur.


Şevval Toparlak

Sınıf Öğretmeni

1996 Ordu doğumludur. İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmetler mezunudur. İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümü son sınıf öğrencisidir. Ayrıca Meb onaylı bir yıllık Drama Eğitmenliği ve Çocuk Yogası Eğitmenliği sertifikasına sahiptir.Habibe Karagöz

Sınıf Öğretmeni

1996 Bartın doğumludur. Bartın Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden 2016 yılında mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünde lisans programı eğitimine devam etmektedir.

Aslı Ülkü

İngilizce Öğretmeni

Yeditepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Yıldız Teknik Üniversitesi’nden İngilizce Öğretmenliği Pedagojik Formasyon almıştır.